| bianca37 a întrebat:

Cine a mai comandat de pe TEMU? Cum este? Mai multe detalii?

3 răspunsuri:
| Diana4you97 a răspuns:

Bună Bianca. Eu am comandat niște pahare plus niște produse pentru casă și per general a fost ok. Livrarea durează ceva timp dar au ajuns pană la urmă. Prețurile sunt decente dacă alegi produse bune. Pentru mai multe informații și alte păreri recomand și https://parerimagazin.ro/pareri/pareri-temu-romania/

| Claryssa11Sara a răspuns:

Este f asemănător cu Shein, unele lucruri sunt identice, iar comanda ajunge tot in jur se 2 săptămâni. Insa, la fel ca la Shein, iti recomand sa comanzi doar produsele care au recenzii, pentru a nu îți lua țeapă (am pățit asta și pe Shein, si pe Temu). Dar daca ar fi sa aleg între Shein și Temu, cu siguranță Shein. Mi se pare că are mai multe haine.