| Kaennox a întrebat:

Este site-ul cel.ro de incredere?
Intreb deoarecea vreau sa-mi cumpar un telefon si acolo il gasesc la pret mai mic si cu folie de protectie pentru ecran.
Deci e de incredere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În trecut am comandat de la ei diverse componente pentru calculator şi nu am ce să le reproşez.
Comanda mi-a fost livrată rapid, în stare perfectă, cu certificat de garanţie.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alaturi de eMAG e unul dintre cele mai serioase

| TheEyes a răspuns:

Salut!
Man parerea mea este sa il iei din magazin, ar fi mai bine.

| suntserios a răspuns (pentru TheEyes):

Asta e o mentalitate invechita. comertul online e mult mai comod, mai ieftin

| Kaennox explică (pentru TheEyes):

In magazin nu gasesc telefonul... un L4 II E440 +folie de protctie greu de gasit!

| Mariusis a răspuns:

Eu cel putin nu am avut probleme cu ei.
Am comandat un calculator.Am primit calculatorul intreg si am platit numerar, nimic in neregula.Eu cred ca sunt de incredere dar am intalnit pe cateva site-uri probleme in legatura cu marfa la primire.
Eu cel putin cred ca este de incredere.

| rezervatro a răspuns:

Eu zic ca da. poate fi de incredere. Acum poate totusi sa difere, de la caz la caz. te poti uita insa la comentarii sau la parerile cumparatorilor

| ioanagsp a răspuns:

şi eu mi-am comandat un telefon acolo, e super. acum e alegerea ta cum faci, dacă tu crezi că nu sunt serioşi, nu comanda. :3 eu îţi zic că mi-am comandat de acolo şi sunt foarte serioşi. Fundă?