| tedi90 a întrebat:

Am sa va intreb doua lucruri. Vreau sa imi cumpar un telefon Acer s500. La Orange este la liber in jur de 900 de lei. Problema este ca nu mai au stoc. Stiti cumva daca si cand il mai aduc? In al doilea rand, vreau sa ii cumpar o folie de protectie http://www.24gsm.ro/folie-protectie-acer-cloudmobile-s50 0-3m-vikuiti.html. Nu stiu daca sa iau mata sau lucioasa. Nu suport amprentele de pe ecran, dar nu stiu daca cumva cea mata afecteaza calitatea imaginii. Dau FUNDA si multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| SDavidS a răspuns:

...roduct.php
Si de aici poti cumpara dar este mai scump.iar in ce oriveste folia sa iei lucioasa este mai frumoasa si straluceste cu tot telefonul. Funda?

| FsH a răspuns:

Folii si Huse pentru smartphone, inclusiv pentru Acer Cloudmobile S500 gasesti aici : http://www.foliisihuse.ro/ro/71-acer-cloudmobile-s500

| poraimos a răspuns:

Salut.Daca mai esti interesat 0722977422
E in cutie..factura..garantie
pret 750..negociabil

| poraimos a răspuns:

Salut.Daca mai esti interesat 0722977422
E in cutie..factura..garantie
Pret 750 Ron