| FlorentinaPavel a întrebat:

Este ziua mamei mele, ce imi recomandati sa-i fac cadou?

9 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Un pulover, o esarfa, o brosa daca poarta, un pandantiv, o carte daca ii place sa citeasca, produse de ingrijire personala, o fotografie cu voi doua, o scrisoare draguta, poate ceva amuzant pentru bucatarie, daca ii place sa gateasca. Tu iti cunosti mama cel mai bine si stii ce ii place, in functie de asta vei sti ca sa ii cumperi.

| FlorentinaPavel explică (pentru OoBunnyoO):

Multumesc pentru idee, nu m-am gandit la scrisoare dar asta cred ca o sa i placa foarte mult. Bine scrisoarea o sa fie bonus, pe langa cadou. Vreau sa-i iau si ceva mai consistent!

| SimonaCristina a răspuns:

Orice cadou va primi de la tine o va face fericita...

| mirelamt a răspuns:

Depinde de ce buget dispui, pe www.swiss-corner.ro gasesti ceva idei de cadouri de la preturi ok pana la mai mari :D

| Nicolle_Nicoleta_1988 a răspuns:

Iti recomand sa alegi Cutia cu frumusete de la Cadoul Mov
http://www.cadoulmov.ro/cadouri/experiente/cutia_cu_frumusete.html

| FlorentinaPavel explică (pentru Nicolle_Nicoleta_1988):

Multumesc pentru sugestie Nicoleta, o sa ma uit sa vad despre ce este vorba. Nu am mai auzit de aceasta pagina dar imi place ca este cu mov!

| FlorentinaPavel explică (pentru Nicolle_Nicoleta_1988):

Ma uit de ceva timp pe pagina sugerata. Nu inteleg in ce consta acest cadou mai exact. Imi place ideea de a o trimite la un salon de infrumusetare, cred ca i-ar placea sa faca un masaj de relaxare, mai ales ca in ultima vreme se vaita ca o doare spatele de la curent, dar ce ofera mai exact pachetul pentru ca nu inteleg ce se intampla cu cardurile. Trebuiesc cumparate separat? Tu cum ai procedat? De unde ai aflat de el? L-ai folosit sau l-ai daruit si tu altcuiva? Scuza-ma ca iti pun atatea intrebari dar chiar m-a prins acest cadou, imi place pentru ca e ceva diferit as vrea sa il cumpar insa mai intai vreau sa stiu pe ce dau banii, costa ceva si nu as vrea sa mai trebuiasca sa plateasca si ea cand ajunge la salon? Acum este destul de tarziu dar maine sper sa primesc un raspuns de la tine. Multumesc!

| Nicolle_Nicoleta_1988 a răspuns (pentru FlorentinaPavel):

Buna Florentina, eram sigura ca o sa iti placa. De cand am primit acest cadou, l-am recomandat tuturor cunoscutilor pentru ca mi-a placut foarte mult.
Da, l-am folosit! Este foarte simplu. Am primit un catalog si 3 carduri.Cu cardul mov am cumparat un spalat si coafat la salonul MonyAnn, cu cel verde mi-am facut o manichiura si o impachetare cu parafina la un salon pe langa Gara de Nord iar cu cel albastru un un periaj profesional la un cabinet pe la Piata Delfinului. Nu am platit nimic in plus am folosit doar cardurile primite cadou. Iti recomanda sa alegi (sau mama ta) saloanele de pe siteul lor pentru ca nu toate sunt in catalogul pe care l-am primit. Mama ta o sa se bucure sigur de el! happy

| FlorentinaPavel explică (pentru Nicolle_Nicoleta_1988):

Multumesc mult inca odata. Am sunat la ei de dimineata. M-am trezit nerabdatoare. L-am comandat, o sa ajunga maine, asa mi-au spus.