| SimooCifixx a întrebat:

Ce cadou sa-i fac mamei mele? Maine e ziua mamei mele...si nu-mi trece nimic prin cap?

5 răspunsuri:
| zuzyy a răspuns:

Orice i-ai lua i-ar place pentru ca este de la tine, eu te sfatuiesc sa iei ceva cu mesaj frumos inscriptionat.
Poate o bratara pe care sa scrie ceva, o inimiora, un lantic din acela cu poza ta inauntru ( poti sa il faci chiar tu), daca stii sa faci bratari poti sa ii faci tu una, sau poate un tricou cu mesaj si nu in ultimul rand daca stii ca ii plac cartile si ce carti ii plac poti sa ii iei o carte si mai sunt multe altele gandeste-te doar la ceea ce ii place si incearca sa ocolesti bibelourile ( sunt de prost gust).

Bafta si sper ca te-am ajutat happy

| Bєshka a răspuns:

Ii spui o poezie sau ii canti ceva.Nu conteaza ce-i faci cadou sau daca-i faci cadou.Cel mai important lucru este sa-i spui cat de mult o iubesti si asta va fi un cadou foarte frumos pentru mama ta.La multi ani mamei tale!

| SimooCifixx explică (pentru Bєshka):

Mersi mult! Aveti dreptate cu totii...dar doar tie iti dau funda! Pentru ca estei cea mai tare!

| Bєshka a răspuns (pentru SimooCifixx):

Mersi mult happy!

| Anonimdarnuconteaza a răspuns:

Pai ce ii place de exemplu mamei mele ii plac florile si bibelourile... nu trebuie sa fie ceva complicat pentru ea este special deoarece i l-ai dat tu happy