| MistyLilyBella a întrebat:

Eu am un MP4 si nu stiu cum sa pun melodii pe el de pe calculator.Adica vreau sa stiu cum sa fac melodiile de pe youtube sa fie in calculator fara sa fie nevoie sa dau drumul la internet.v-ati prin.in fine este vreun program sau este un site de pe care as putea sa le iau fara sa le fac sa nu aiba nevoie de pus in calculator fara internet? Funda cel mai bun raspuns cu putina explicatie sau cu videoclip ajutator! Plz help! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Geomik a răspuns:

Pe un mp4 poti pune melodii descarcate ca mp4, dar daca vrei sa descarcii clipurile de pe youtube ai nevoie de realplayer dar nu stiu daca vor fii acceptate de MP4

| Gadalean_Roxana_1993 a răspuns:

Cu avi converter! foarte bun programul! fundita?