| VictorFT a întrebat:

as vrea sa fac un videoclip si sa il pun pe YouTube, dar acest videoclip vreau sa il fac ceva mai frumos. laughing Vreau sa imi spuneti cum pun un scris unde vreau eu, sa pun muzica care o vreau eu pe fundal si sa poate taie niste parti care vreau din videoclip, va rog mult si spuneti-mi cu ce program pot face asta!
Va rog tare mult, dau funda da cel mai clar raspuns si ajutator va rog. Fundaaawinking

2 răspunsuri:
| DaRaspund a răspuns:

Poti face asta cu Nero 7. Potipune muzica pe fundal, poti pune efecte si scris, poti taia din video. Dupa ce il instalezi intri in el si dai photo and video, apoi mak your own movie si incepi. Daca nu te descurci ma poti intreba!

| VictorFT explică (pentru DaRaspund):

Sa vad ce raspunsuri mai primesc, daca nu o sa iti dau tie funda! happy