| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar niste bocanci cu tinte ceva asemanator cu http://www.gotica.ro/......INTE.html. Din pacate nu dispun de un buget asa de mare. Am un buget maxim de 300-400 de lei. Vreau sa fie de barbati, port marimea 43. Accept sa cumpar si prin varianta second hand, dar cu conditia sa nu fie purati/ sa fie purtati foarte putin

6 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Din pacate nu cred ca vei gasi in alte parti acest model, sau unul asemanator, poate doar pe okazii. Si eu am vrut o pereche de bocanci steel, 20 de inele ceva mai ieftini, dar pana la urma tot de pe un site asemanator i-am comandat. Poti incerca un alt model, mai ieftin. Succes!

| Starla14 a răspuns (pentru Anna121):

Mda... din pacate marile firme producatori de pantofi ii discrimineaza pe baietii care asculta rock. Obligatoriu imi doream sa fie cu tinte sau ceva accesori pe ei. Referitor la alte site-uri gen okazii, olx nu gasesti. Traim intr-o tara de manelisti, ce sa faci... happy

| Anna121 a răspuns (pentru Starla14):

Stiu ca nu gasesti, ca am cautat si eu, dar am zis ca poate tu ai noroc laughing sau daca gasesti, au tot aceleasi preturi. In oras nu ai magazine care au incaltaminte rock?

| Starla14 a răspuns:

Crede-ma ca cel putin eu n-am gasit in tot Clujul...

| Allahnuneajuta a răspuns:

Ugh. Ar fi fain sa se faca in Cluj ceva magazin pentru metalheads, da' n-o sa se intample