| ISQ a întrebat:

Exista vraji reale si chiar daca esti incepator sa poti sa le aplici din prima!?

Răspuns Câştigător
| YoUvalentinYou a răspuns:

Si apropo exista vraji stiu si eu sunt reale...big grindar numai cei avansati si puternici etc. care se roaga [-o< si astea le pot face asa ca uni ca noi care nici macar nu stiu 3 vraji din care macar una corecta si pe care sa o pot aplice nu le pot face deci incerca degeaba si daca nu le merge ei cred ca nu exista straight facedar daca nu existau nu existau nici cartile de magie atatea intrebari atatea raspunsuri despre magie etc.ma rog straight face deci magiile EXSITA!

18 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Exista vraji dar trebuie sa ai acel har ca sa iti reuseasca

| MMihai a răspuns:

Dar vrei să te faci vrăjitor?

| Ziiziii a răspuns:

Cati ani ai? Nici un copil de 2 ani nu crede in vraji adevarate.Nu exista, doar in filme.

| xlr8rq1 a răspuns:

Frate!
exista vraji(spiritisme)!
Sfatul meu este sa nu te amesteci in astea daca nu vrei sa te bantuie necuratul!
Crede-ma! nu te amesteca in astea pentru ca vei ajunge sa ajungi la casa de nebuni!
nu imi bat joc de tine! vreau doar sa te ajut!
ia asta ca pe un sfat prietenesc!winking

| Loly a răspuns:

Da exista!
Iti pui o matura intre picioare, te concentrezi si spui: Ini-mini hop s`asa sa zburam stufoasa mea! Sa vezi ca merge. laughing

| venusdoom a răspuns:

Daca u chiar vrei sa faci o sedinta de spiritism te sfatuiesc sa o lasi balta pentru ca am un prieten care o facut asa ceva acum cativa ani si inca mai are cosmaruri ( nu in legatura cu ce o facut...da trebuie sa ti spun ca nu a chemat fantoma buna care credea ca o sa apara) daca vrei sa faci vraji negre sau asa ceva cauta informatii despre magia Wicca,

| sasukeand a răspuns:

Da frate exista. Ca dovada citeste viata Sf. Ciprian ca el a fost vrajitor inainte! Am si o carte despre spiritism si din astea. Dar sfatul meu e sa nu te bagi pentru ca astea se fac cu ajutorul lu necuratu.

| ISQ explică:

rolling on the floor ce țeapă ați luat rolling on the floor ba copiilor intrebarea aceasta am pus-o sa vad ce creier au uni big grin

| mihaelabr a răspuns:

De ce esti rau mai ISQ?
Eu zic ca chiar exista o parte a lumii pe care noi nu o putem vedea... orice fata are si spate daca intelegi ce vreau sa spun...
P.S. : in loc sa pui intrebari prostesti just for fun fa si tu ceva mai util cum ar fi sa raspunzi la o intrebare care chiar are nevoie de raspunswinking

| virusxxx112 a răspuns:

Haiti au avut cutremur pentru ca acolo se practica spiritismul cu zombi si altele Dumnezeu i-a pedepsit. Nu e bine sa te bagi in astea. Profesorul meu de religie PREOT mi-a spus despre chestiile astea.

| YoUvalentinYou a răspuns:

Vez categoria ca magicieni si vrajile laughingstraight facenu fac parte din shopping. dar in fine big grin toti puneti o categorie la intrebare doar ca sa puneti odata intrebarea.big grinceao wave

| annyamaria a răspuns (pentru xlr8rq1):

Ai încercat?

| xlr8rq1 a răspuns (pentru annyamaria):

Tu ai citit macar raspunsul complet?

| MisuGamingRo a răspuns:

Exista una ca sa fii vampir in 4 pași. 1. Aprinde candelute 2. Amesteca intr-un vas sangele tau parul tau si apa apoi amesteca. 3. Rosteste incantatia Magic Magic tnansform me intro a vampire bring me the fieling. 4. Ai grija trebuie sa fie luna plina si va dura o zi. Ai Grija daca nu te hranesri odata la 12 ore ataci lumea fara sens si poti muri. Multumit?

| Georgi_Georgiana_1998_XsSx a răspuns:

Cred ca exista nu stiu poate da poate nu

| Turlea_Mihai_1990 a răspuns:

Eu sunt Vrajitor Every Witch Way

| Girbea_Cristi_1977 a răspuns:

Rugăciune puternică, aduce înapoi dragostea în 48 de ore. Nu-l cred, dar apoi am facut si a functionat. Spuneți-vă numele de dragostea ta de 3 ori. Gândește-te la ceva pe care doriți să realizeze în săptămâna viitoare și se repetă pentru a vă de 6 ori ( în cazul în care aveți o dorinta de a te repeta ) Se repetă aceste cuvinte : Vino la mine înger de lumină, eu voi invoca. Riemengere în urmă dragostea mea ( spune numele ), îl voi numi astăzi, mai pasional și plin de iubire disperată. Vei simti o mare dorinta de a -mi. MioAngelo de Lumina sapă tot ceea ce împiedică relația noastră (de exemplu numele ), te întorci la mine ( repet de 6 ori ) Îngerul meu de allontanala Luminii de către toți cei care au contribuit la distanță nostru. Îngerul meu de Lumina, care este ( de a spune numele ), gandeste-te de mine. ( Spune numele ) am telefonerai în termen de 48 de ore. Vă mulțumim Îngerul meu de Lumina. Vă mulțumim pentru puterea infinită și mister, care funcționează întotdeauna. Amin! ( Publica Invis și această rugăciune de 3 ori în locații diferite, și veți avea în curând o surpriză bun în această seară mint kisses dragoste Zori! Va face iti dai seama care iubește de tine! Intampla toate se întâmplă pe o magie între 1 și 4 de dimineata! Siii pregătit pentru un șoc mare din viata ta! PS. dacă te rupe acest lanț va avea ghinion în dragoste! ( publica )