| IulycaIULY a întrebat:

Sal Am o intrebare exista vraji reale? Cineva m-a amenintat ca imi face o vraja si sincer sunt putin speriat...voi credeti in vraji? Astept pareri.

5 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Te-am amenintat pentru ca, probabil, s-a speriat de ceva, si nu a stiut cum altfel sa se apere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca D-zeu exista, Diavolul exista si el, implicit vrajile! [de unde stim asta? pentru ca insasi Biblia (D-zeu) vorbeste despre asta]

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si-apoi, sa fim seriosi! sunt atatea cazuri reale! se intampla peste tot in jurul nostru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu imi mai amintesc cate blesteme am primit pentru ca mi-am suparat vecinii. Asta a fost singurul lucru pe care il puteau face si la final tot ei au ramas cu paguba, nu eu. Doar idiotii ar crede in asa ceva.

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Iulyca

Te crezi in Merlin Vrajitorul? Nu exista asa ceva. Daca ai incredere in tine si nu tii cont de prostiile astea, n-o sa ai probleme.

Succes.