| mgtow a întrebat:

Failed destination country customs inspection athrestone intl RDC GBR - in stadiul ala se afla un colet trimis prin wish. De ce e blocat la control vamal? E un ghiozdan militar deci nu-i ceva ilegal dar ma enerveaza ca il tine acolo. Cineva a patit-o? Cat a durat pana i-a dat drumu? Cert e ca n-am pus nume prenume... am pus nickul meu urmat de xxx si adresa corecta.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E ca o ghicitoare cu raspunsul in ghicitoarelaughing) Cum vrei sa nu il bloheze daca nu ai numele real pe colet?

| mgtow explică (pentru Wr3nch):

Am mai procedat asa in trecut si au ajuns

| AlexSalling a răspuns:

Pai cine te pune? Pune-ti numele real macar cand comanzi ceva online. Zic, eu cand comand de pe site-uri din Romania imi permit sa scriu un nume diferit, dar cand comanzi ceva ce este platit prin card ar trebui sa te gandesti de doua ori. Eu nu mai comand de pe Wish/Amazon/Chinezi, niciodata. Mi-a ajuns.