| Zailic_Madalin_1988 a întrebat:

Am trimis un colet si din greseala am uitat sa scriu datele despre EXPEDITOR..am scris doar despre DESTINATAR : nume, prenume,cod postal,localitate,,, v-a mai ajunge la destinatie?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nicio grija! --- coletul va ajunge la destinatie. Chiar daca nu ai scris pe colet datele expeditorului, acestea le-ai scris pe avizul de expeditie ( care insoteste coletul). Mai mult, coletul si avizul au acelasi numar de inregistrare.