| Teiușanu_Alexandru_1996 a întrebat:

Fan Curier are sa imi aduca un colet ridicat de la Vodafone ieri, vineri, la ora 17, si astazi am sperat sa vina, nu mi-am facut niciun program, am stat acasa, insa nu a venit.
Pot sa ma astept ca maine sa vina, sau pot sa imi fac linistit program, sa plec de acasa?
Stiti ceva de cum lucreaza Fan Curier in teren, in weekenduri?
Sunt in Bucuresti.
Mersi frumosbig grin

Răspuns Câştigător
| mihaituneup a răspuns:

Firmele de curierat nu lucreaza in weekend. Oricum primesti mesaj gen" Livrarea o sa aiba loc astazi intre orele 10-17"

2 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

In weekend-uri cu siguranta nu lucreaza.Saptamana viitoare luni sau marti ajunge.

| Andreea0109 a răspuns:

Nu prea lucreaza in weekend. Oficial trebuie dar nu prea fac asta