| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, prin ce magazine ati mai vazut sandale frumoase?

5 răspunsuri:
| brandusa_6214 a răspuns:

Daca esti interesata poti sa ti ofer eu modelele de pe http://www.shoebijou.com/ -> look book, lasi pagina sa mearga, sa se incarce pozele ..mao multe detalii la :pop_stanca@yahoo.com

| JustMeFlory a răspuns:

Leonardo! sunt super frumoase! pacat ca sunt multe modele cu tocuri, eu una vara aleg ceva comodhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin Mall-uri am vazut ca sunt super scumpe, dar eu mi-am luat de la Peacock (Plaza Romania) si am dat 80 de lei pe ele, cu talpa ortopedica. De obicei imi mai cumpar cand sunt la reducere si le am pentru anul urmator daca deja a trecut sezonul. Vorba aia: "Iarna car si vara sanie" happy
Te mai poti duce in magazinele micute de prin oras.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tote magazinele din lume

| s0nya a răspuns:

~Dachman
~Leonardo