| R100 a întrebat:

Fetelor! Ce incaltaminte sa imi iau pe vremea asta?! Astazi am fost prin magazine dar nu am vazut nimic interesant. Nici macar nu stiu dupa ce sa ma uit,mai bine spus. Si maine o sa merg prin magazine sa ma uit mai bine. Inca sunt cizme...pentru iarna dupa cum am observat. Dar am vazut si botine frumoase,simple. Dar vreau sa ma ajutati si voi cu niste ideei. Eu vroiam niste botine cu toc 5;6 cm si cu franjuri...dar niciunde,niciunde nu am mai vazut. Sper ca pana maine sa am de unde alege din raspunsurile voastre.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Damii a răspuns:

Buna! Dupa cum vezi, s-a mai incalzit afara deci nu e necesar sa iti iei ceva foarte gros...si eu as prefera la o pereche de botine (ca e cam sezonul lor) sau niste cizme mai subtiri...se poarta alea peste genunchi din cate am auzit.
De preferat sa iti iei niste botine...ca vine primavara de acum! Bafta!

| R100 explică:

Http://www.okazii.ro/......anda.html. Acestea sunt frumoase, doar ca nu am vazut prin Timisoara asa ceva...Stie cineva pe unde se gasesc?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ti-as recomanda niste cizmulite. cu toc 4-5 cm si am vazut unele cu niste fundite in parti erau f misto. bafta mainewinking

| fetitzamorenoo a răspuns:

Buna! eu cred ca ar trebui sati ei niste botine simple,nu trebuie sa fie neaparat cu toc plus ca sunt si la moda acum pe vremea asta,daca nu-ti plac botinele simple incerca sa cauti maine pe la magazine botine cu toc, ce magazine crezi ca sunt mai interesante, oricum tie trebuie sati placa SUCESSwinking la cautat FUNDA?love strucksmug

| Nicol3Miuti a răspuns:

Ceva comod...winking