| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a întrebat:

FUNdA! Buna! O sa primesc bani din strainatate ca sa imi iau laptop. As vrea sa intreb care e cel mai bun laptop pana la 30 de mil? Si da inca o intrebare cum se baga netu fara cablu, adica cand merg afara si ma asez undeva sa mearga? Si inca ceva cum e treaba cu bateria? Daca imi puteti da poze va multumesc!
FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Notebook, aple sau Acer as recomanda. Momentam am Acer si sunt multumit de el. Insa daca vrei ceva bun recomand aple.
In legatura cu netul. Daca ai net prin stick(Nu stiu in Romania cine ofera dar parca cam toate retelele de telefonie mobila), atunci poti merge cu el (leptopul ) cam peste tot unde prinzi semnal. Daca bagi internet prin cablu si distribui prin wireless, atunci vei avea net in toata casa (cam pe distanta de 70-100 m in cel mai bun caz). Cu bateria cand e incarcata, poti s-o folosesti in medie de 2 ore. Exista si alte adaptoare care fac sa tina putin mai mult asta daca vrei sa cari dupa tine mai multe lucruri.

2 răspunsuri:
| Smile94 a răspuns:

In legatura cu netul iti pui modem. Sunt o gramada de oferte dar cea mai buna, dupa parerea mea, este cea de la romtelecom