| izabelageorgiana a întrebat:

Funda+vot! Stiti cumva daca mai pot comanda de pe vreun site revistele Bravo cu tot cu cartile cu care au venit in trecut? As vrea foarte mult sa cumpar "Rafuiala" de Kelley Armstrong in editie de chiosc (10, 99lei). Daca stiti un astfel de site, cu revistele sau doar cu cartea in editie de chiosc va rog mult sa mi-l dati. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| DenissA15 a răspuns:

Buna!
daca ai in oras o librarie sau unde se revistele mai vechi.
Nu stiu exact cum se numes dar incearca pe internet.:dfunda?