| Ionucaaa a întrebat:

FUNDA:*Vreau sa-mi cumpăr Converse All Star Originali, ieftini, stiti de unde imi pot lua (pe net). Am cautat pe okazii şi mercador şi pe o mulţime de siteuri şi n-am găsit niciuni într-o stare bunicică şi nici la preţuri de 200 lei. Deci dacă ştiţi vreun site(de unde v-aţi luat şi voi) vă rog spuneţi-mi şi mie! Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| Presto_Tenisi_1977 a răspuns:

E mai ok pe www.famousboutique.ro mi au trimis in cutie originala, a fost mult mai ok fata de momentul in care mi am luat teapa pe okazii.ro >(

8 răspunsuri:
| floriasdfg a răspuns:

Nu vei găsi originali la preţul la care vrei tu.

| Ionucaaa explică (pentru floriasdfg):

Am găsit pe nişte site-uri doar că nu-mi plăceau modelewinking pe okazii. Oricum mulţumesc!

| floriasdfg a răspuns (pentru Ionucaaa):

Dar aceia sunt purtaţi, nu mi-am dat seama ca vrei aşa "winking"

| CrazyGirlAmy a răspuns:

Ieftini si buni n-o sa gasesti niciodata.

| Presto_Tenisi_1977 a răspuns (pentru Ralucastefy):

E mai ok pe www.famousboutique.ro mi au trimis in cutie originala, a fost mult mai ok fata de momentul in care mi am luat teapa pe okazii.ro >(

| Presto_Tenisi_1977 a răspuns:

Eu mi am luat de pe www.famousboutique.ro super pretul calitatea si au venit si in cutie de converse