| cocosnucifera a întrebat:

Fundita! Ce parere aveti de Outlet-ul din Militari (Fashion House)? As vrea sa merg acolo dar nu vreau sa vad chestii de genul "aceasta bluza era 400 lei, iar acum e 300 de lei. Stiu ca am exagerat dar vreau sa stiu daca merita sa merg pana acolo.

3 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Eu am fost si nu am gasit nici macar un lucru sa probez.Inatrdevar preturile nu sunt mari, dar produsele nici nu zici ca sunt de firma.Nu ca as fi vreo fitoasa, dar efectiv baga doar "ciurucuri".

| cataaa a răspuns:

Nu gasesti nimic ok. e adevarat ca sunt preturi mai mici dar nu sunt firme marfa. singurul magazin de acolo care ma incanta e mango. nu stiu daca merita sa te duci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost si zic ca merita. funda?