| Razzvan5444006644 a întrebat:

Hai salut, azi m-am gandit sa imi cumpar un telefon dar chiar nu stiu ce sa aleg,, am un Motorola edge 20 si vreau sa il schimb, am buget de 2100-2400 lei,voi ce imi recomandați,vreau sa aiba un procesor bun si sa tina bateria pentru ca il folosesc pentru gaming, si un ecran de 6, 5 inch in sus macar pentru ca joc cu 4 degete.

4 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Ca să îl folosești mai mult pentru gaming ai nevoie de unul de peste 3000 de lei. Mai bine ai luat un Samsung.

| Razzvan5444006644 explică (pentru sammie):

Ba ma lasi, de aia Motorola edge 20 la 14 milioane duce pubg 60 fps

| DaniTIRB a răspuns:

Pentru banii acestia, cel mai bine vinzi telefonul si iti cumperi un Xiaomi 12 sau 12X (pentru gaming recomand 12)

| GhitaAndrei a răspuns:

Second-hand îți recomand, s21 ultra, iphone 11 pro max neapărat 128 sau 256 cu baterie noua, note 10 plus.etc