| ForYouAndForMe a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon bun si nu stiu de care, puteti sa imi recomandati un telefon bun, vreau sa fie bun pentru gaming si sa tina bateria cat mai mult. Si sa coste pana in maxim 5 milioane(500 lei). Multumesc

Răspuns Câştigător
| andreirobert15 a răspuns:

Iti recomand un galaxy s3 mini sau mai mult de atat un Nokia lumia 520!

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu vrei sa faca si clatite singur la banii astia?
In acei banuti ai doar doua variante: http://bit.ly/1GtvDHz fie http://bit.ly/10ssFBR

| Treistariustar a răspuns:

Acesta este un telefon foarte bun http://bit.ly/1yovZcm daca vrei pentru jocuri

| anonim0870 a răspuns:

Pentru gaming ii bun si un Alcatel one touch pop c 7 cu un procesor quad de 1.3 si 1 gb ram ma gandesc ca e bun putin cam naspa rezolutia da ruleaza bine si stiu din proprie experienta... funda?
il gasesti la 550-600 lei

| Rosca_Radu_2000 a răspuns:

Samsung S3 mini... il gasesti la 5 milioane usor...

| cappypulpy a răspuns:

Eu am Samsung galaxy note 4 si mi se pare deatul de bun.
Merge bine si nu mi se blocheaza.
Dar nu iti lua Iphon nu sunt prea bune.
Multi spun ca e cel mai bun dar.nu este adevarat, din punctul meu de vedere Samsung galaxy sunt cele mai bune.
Spec ca ti-am fost de folos.

| KodrutZ a răspuns (pentru cappypulpy):

Tac'tu face afaceri cu fier vechi, nu? Ia si citeste cit a zis omu' ca are de bagat in telefon inainte sa bagi povesti cu rahaturi care costa cit venitul mediu pe doua luni sau mai mult chiar...