| Elema749283 a întrebat:

Hainele de vara de SHEIN sunt ok? Dau funda

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MotoBlitz a răspuns:

Shein este un site legit, corect, care nu te fraudează! Comandă orice fel de ținute că nu tw fură nimeni, dau lunar comenzi la ei și sunt de nota 10! Seară frumoasă!

| Elinelaaaa a răspuns:

Eu am cateva comenzi de la ei, sunt multumita de produse. Sunt mult mai calitative decat ma asteptam pentru preturile care le au.

Cand iti iei un produs ca sa iti fie de ajutor ai putea sa verifici review-urile, sunt foarte multi care lasa si poze.

| beetee a răspuns:

Daa, sunt destul de calitative și ieftine.Mi-am comandat multe rochițe de acolo, chiar și pentru evenimente și sunt foarte multumita! Merita sa comanzi măcar o data.