| newaccountbye a întrebat:

Heeei! Am dat o comandă pe shein care trebuie să ajungă în Seseña (Spania) și când caut statusul comenzii îmi apare asta : https://prnt.sc/aSw4YgKgEGVi
Când credeți ca mi ar ajunge?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Depinde când ai făcut comanda. Mie mi-au venit și în 5 zile ori 7 sau in 14 zile lucrătoare.

| Violleta2022 a răspuns:

Pleaca din China cu cel mai ieftin mijloc de transport si ajunge in Europa cam dupa 2-3 saptamani.

| Cavaler001 a răspuns:

Ai răbdare și va ajungewinking
Eu am dat una pe 03.04.24 și a ajuns azi in București, dar nu toate produsele. Mai aștept partea a 2-a happy