| krlla a întrebat:

Heeeii TPU! :* Eu in luna augusstt vreau sa-mi iau un telefon nou, insa nu stiu care. M.am gandit la Iphone 4S si la Samsung Galaxy S3, insa ambele au un mic defect : Iphone-ul este cam scump, iar Galaxy, este prea mare [ ca dimensiune ]. Vreau sa-mi dati sfaturi ceau ce telefon sa-mi iau si sa aiba urmatoarele conditii : Sa.i mearga internetul, sa pot sa descarc melodii direct de pe internet-ul telefonului, sa pot descarca jocuri, sa am multe aplicatii tari

5 răspunsuri:
| Schweitzer a răspuns:

Daca acestea nu iti plac atunci S2 cred ca ar fi bun entru tine. Incearca oferta de aici: http://bit.ly/L2UJ5x
Toate cele bune!

| JUST44FUN a răspuns:

Eu as alege s3, chiar daca ii mai mare dar, ii mai ieftin, plus s3 are o retea de net numita "H+" care putin mai buna decat 3G, iar iphone-ul nu are acea retea are decat 3G(asat ii valabil numai daca ai internet pe abonament)

| vanessa98 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei Sony Ericsson xperia. asa am si eu si este destul de ieftin si nu este nici prea mare poti sa faci ce vrei cu el. are internet tot ce vrei

| Dii23 a răspuns:

Eu zic ca Iphone-ul ar merge, pentru aplicatii etc. insa da. e cam scump. dar are mult mai multe aplicatii si este mai util.
Galaxy.thinking ..eu zic ca da, e cam mare.dar depinde de preferintele tale.happy

| AndreiSirghe a răspuns:

Cel mai eficient e un Sony ericsson xperia arc s. Funda!?