| Bubbles_8156 a întrebat:

Heei.
Replica Iphone 3 G : - 1. Ce avantaje are?
-2. Ce dezavantaje are?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vorbim de preț și calitate!
Pa, pa.

| Minks a răspuns:

N-are nici un avantaj. E doar ieftina si proasta.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Se strica repede (calitate foarte proasta), nu ai acces la jocuri si aplicatii (la Store lui Apple). Avantaje: este ieftin.

Sfat:
Daca chiar vrei sa iti cumperi vreo replica a unui telefon, ia-ti replica de-a lui Samsung, sunt mai bune.

Bft

| dragos9234 a răspuns:

Avantaj-pretul
Dezavantaje-cea mai proasta alegere happy

Răspuns utilizator avertizat
| SoundTapes a răspuns:

Avantaj e pretul, atat!
Dezavantaj nu e facut de Apple, nu are un ecran bun, aplicatii nu stiu daca are sau nu, se va strica imediat si o sa iti para rau ca l-ai cumparat.
Mai bine mai strangi niste bani si iti iei ceva mai bun, nu neaparat iPhone, dar un Samsung, Nokia, altceva mai ieftin.
Nu recomand oricum replicile.
Bafta pupici!:*