| eusebiu27 a întrebat:

sunt nedumerit Voi ce telefon v-ati lua iphone 8 sau iphone 7 plus? Avantaje si dezavantaje la fiecare.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt cam același lucru, 8 are un procesor ceva mai bun. Dintre ele eu mi as lua Huawei p20

| bogdan324 a răspuns:

Niciunul,ambele sunt o risipa de bani, deja sunt invechite si nu isi merita banii, daca vrei iphone ia-ti macar un xr, ecranul ala face toti banii si in plus e si mai performant, nu de alta da nu cred ca vrei sa ramai la un ecran de 4.7 inci ca pe 8, iar 7 plus nici nu mai intra in discutie, deja ala in scurt timp intra in categoria fosila.

| Illuminati2016 a răspuns:

Eu mi-as lua xiaomi mi mix 3 funda si este mai ieftin decat cele 2

| elaventurero a răspuns:

Nu mai vă luați aifonuri puștilor. Ohh doamne. Da-ti-le bani americanilor pe degeaba. Cel mai penibil telefon. oh doamne.
One Plus 5T -
128gb ROM
8gb RAM
4K60fps
Super telefon cu o camera impecabila, poți face și poze cu Blur in spate cu focalizare și chiar mai ieftin decât toate telurile comerciale. Mai sunt și altele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru elaventurero):

Si cel mai important: e dual SIM, are slot card SD, bluetooth si ecran imens.

| OvidiuCristianNicolae a răspuns:

Sfatul meu este acesta, iPhone si Samsung, sunt cele mai bune de pe piata in momentul de fata. Dar Samsung este mult mai bun, sora mea are iPhone 8 si de cand l-a cumparat are numai probleme cu el, daca vrei un telefon mai ieftin fata de iPhone 7 plus, sau iPhone 8, iti poti cumpara un Galaxy S7 plus, iar S7 plus este mai bun fata de fratele sau mai tanar, S8. Dar acum, fiecare cu ce ii place mai mult, eu nu te pot forta sa iti cumperi un Samsung daca tu vrei iPhone, asta a fost parerea mea, sper sa te ajute.