| Flöricicä a întrebat:

Heei TPU! Cine. i fan One >direction?:Credeti ca vor venii in Romaniaa?

Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Eu sunt big grin
eu sincer cred ca sunt o formatie prea buna pentru Romania, dar cum cineva ca "yanni(mama spune ca e super faimos)" sia facut timp sa vina in Bucuresti sa dea mare show, peste cativa ani s-ar putea sa vina si ei sa cantewinking

| Flöricicä explică (pentru catalinalina):

Daca a venit Bon jovi sau Madonna, de ce n.ar veni si ei? In pus ei sunt si mai aproape, din Anglia, nu ca ceilalti din America.

4 răspunsuri:
| anyska a răspuns:

Hm. posibil sa vina dar cred ca sansele sunt mici.

| Anonima5550121 a răspuns:

Este sigur ca vor veni in Romania deoarece Liam este foarte pasionat de Draula si vrea sa vada castelul Bran... etc dar nu se stie cand

| Kamy11 a răspuns:

Daca fac tur european poate vin si la noi laughing)!