| GigiDurul a întrebat:

Hei!
Am facut secret santa cu niste prieteni si mi-a picat sa ii fac cadou celei mai bune prietene. Ce ii pot lua avand in vedere ca bugetul e de maxim 50 de lei si ca ei nu ii place sa primeasca haine?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gasesti prin Pepco, Jumbo etc tot felul de decoratii din astea dragute de Craciun tip paturi pufoase, perne, cani, instalatii in forma de globuri etc.

| Sn4k3 a răspuns:

Bratara/cana personalizata, o carte. Cauta si tu ceva semnificativ pentru ea sau ceva amuzant.

| Rockg666 a răspuns:

Brățară; un tablou în care poate să își pună pozele (găsești la pepco); o cană personalizată cu cântărețul/cântăreața favorita; o carte; o cutie de bomboane; un lănțișor sau inel sau ceva de decor; un ceas etc

| Alecsa_Marius_1990 a răspuns:

Vezi ca vine Black Friday, vezi aici lista cu magazine https://bit.ly/2qDuhZk