| Elee a întrebat:

Hei :) am un Huawei Ascend y300 si am gasit site-ul asta american cu husele astea super dragute. http://www.aliexpress.com/......23347.html Problema mea este ca mi-e frica sa le comand, daca se intampla ceva? Daca platesc si nu mai vin? :| Sau...pot extrage bani de pe card si dupa ce achit husele? Va rog sa ma ajutati, chiar nu stiu... FUNDA

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Mi-am cumparat acum doua luni de pe acel site o tableta si nu am avut probleme

| Elee explică (pentru SorinTudor):

Si o sa o primesc la posta? nu prea ma pricep cu shopping-ul online...

| SorinTudor a răspuns (pentru Elee):

Ai mai multe modalitati de livrare si poti opta...eu am ales curier rapid (DHL)

| Elee explică (pentru SorinTudor):

Le-ai dat pinul cardului sau ai bagat banii in contul lor? ar trebui sa arate si contul lor, pentru a baga bani in el...dar eu nu l-am gasit

| SorinTudor a răspuns (pentru Elee):

Nu iti cere PIN-ul doar seria cardului si banii li se vor livra automat

6 răspunsuri:
| Sergiu234 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un magazin cu telefoane/huse/accesori cu poza de la huse si sa faci o comanda si acolo ti-o aduce sigur happy platesti mai mult dar sti ca nu te poate prosti. happy

| Elee explică (pentru Sergiu234):

Si daca nu aduc din alte tari? straight face