| aleee07 a întrebat:

Hei,as vrea sa imi cumpar o camera foto buna care sa indeplineasca urmatoarele conditii: pozele sa fie clare,colorate,filmarile sa iasa destul de bine, sa aiba ceva setari si pretul sa fie pana in 300-500 de ron.Ma poate ajuta cineva?

7 răspunsuri:
| aleee07 explică:

Un link cu o camera pe care o recomandati?

| 2Low a răspuns:

Kodak si Nikon sunt the best.

Răspuns utilizator avertizat
| Robertyz a răspuns:

La pretul 300-500 care sa acopere cerintele tale...hmm...iti recomand sa cauti orice model de Panasonic Lumix.Iti garantez ca merita fiecare banut!

| EllaC2710 a răspuns:

Intra pe www.toatemagazinele-online.ro sectiunea pentru casa si cu siguranta vei gasi acolo un aparat foto bun. Poate la Altex sau la Evomag, sau MarketOnline.

| Vasile_Nelu_1985 a răspuns:

Recomandarea mea pntru tine este asta
http://bit.ly/1wAlnIw
nu te va dezamagi cu siguranta

| sisi6535 a răspuns:

300-500 Ron este cam putin ca sa aiba toate acele caracteristici