| IuliaM01 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou si singurele mele conditii ca sa fac asta sunt sa aiba butoane (nu vreau sa mai fie cu touchscreen ), sa aiba o camera foto cat de cat buna un 5 mp sau ceva de genu`..adica vreau sa pot face poze cu el si gprs fara net daca se poate big grin ....sau sa se incadreze cat de cat in ceea ce vreau eu. ma puteti ajuta cu niste sugestii?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Onlares a răspuns:

Daca vrei un telefon cu butoane ia-ti un blackbery.E o marca de telefoane destul de buna.Are tastatura QWERTY. Uite un link catre BlackBerry Q5 negru la eMAG
http://www.emag.ro/telefon-mobil-blackberry-q5-black-q5-black/pd/D4C6XBBBM/
Chiar si presedintele Obama detine un Blackberry :))

| IuliaM01 explică (pentru Onlares):

Multumesc ..chiar ma gandeam si eu la un BlackBerry dar ce am gasit eu avea camera mica si o voiam mai mare ..chiar e ok asta...o sa ma gandesc..multumesc mult

| Onlares a răspuns (pentru IuliaM01):

Funda?