| IHateFakePeople a întrebat:

Hei. As vrea sa-mi cumpar telefonul Allview A5 Smiley. De unde pot sa-l comand online? As vrea sa-mi vina repede comanda. Si se merita? Ce aplicatii poti avea? Funda. big grin

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Lumea-allview.net
De aici si-a comandat si iubitul meu, e cel mai bun site pentru ca este al lor. happy

| IHateFakePeople explică (pentru kRedhead):

Dar pot sa-mi descarc whatsapp,facebook, messenger, instagram, etc? Este multumit de el? Poti sa-l intrebi, te rog? puppy dog eyes :*

| kRedhead a răspuns (pentru IHateFakePeople):

Iti poti descarca pe el orice vrea inimioara ta :*
In principiu e multumit, e un telefon bun, doar ca gps-ul nu prea merge. Poate nu-s toate telefoanele la fel. dar are si tableta de la Allview si telefon (X1 Soul Mini) si gp-sul merge cu spatele, nu il localizeaza unde trebuie decat daca isi ia anumite aplicatii pentru el.
In principiu, iti spun, e un telefon bun. Allview produce telefoane bune. big grin

| IHateFakePeople explică (pentru kRedhead):

Multumesc mult. :*

| kRedhead a răspuns (pentru IHateFakePeople):

Oricand :*

6 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

De aici http://bit.ly/1ryxgim

Sa te tina si sa il uzi! :))

| andy9995 a răspuns:

Hei! Parerea mea este sa il comanzi de pe eMAG deoarece livrarea se face intr-o zi maxim 2 si curieratul este gratuit... Mai mult poti vedea pe site ce performantele telefonului.