| AnOnImUl321123 a întrebat:

E bun telefonul mobil Smartphone Dual Sin ALLVIEW A5 Smiley, 4.0", 3,2MP, 4 GB? FUNDA
Azi merg sa il cumpar raspundeti repede si spuneti daca isi merita banii, NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU imi sugerati alte telefoane il vreau pe asta dar vreau sa stiu daca merita sa il iau.
FUNDA

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu se merita. Este destul de slabut din toate punctele de vedere. Autonomia bateriei lasa mult de dorit.

| cosmin17042002 a răspuns:

Salut. Acest telefon este performant(daca te pasioneaza jocurile) camera foto e OK(Nu pot zice ca nu e buna). Ce pot zice despre el: isi merita banii. Eu zic sa ti-l iei.