| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o cerere de returnere a unei memorii USB pe eMAG, a fost aprobata. Cand am cumparat-o, am luat mai multe produse, mi-au venit 2 colete mari. Cum trebuie inmanata curierului? Sub forma de colet (adica sigilat) sau... cum? Garantia e in format electronic... pe contul eMAG, nu am decat chitanta de la curier si etichetele de pe colete (si evident amblajul original al memoriei USB, care este desigilat). Cei care ati returnat preoduse eMAG, imi puteti da mai multe detalii? Maine cred ca vine curierul si nu stiu cum trebuie sa-i prezint produsul!

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Daca ti-au dat aprobarea inseamna ca totul e ok
dar mai bine sa fii precaut ca sa nu ai probleme, produsul trebuie sa fie in cutia originala, care presupun ca e mica, nu in ditai coletul.
garantia poti sa o salvezi pe pc si sa o printezi