| anonim_4396 a întrebat:

Hei ce faci?
În legătură cu aplicația Joom,de unde vin produsele? Din China,mi se pare. Daca da, din ce oras mai aproximativ.As vrea sa stiu.Cred ca din capitala, Shanghai, dar as vrea sa fiu sigura. Mersi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde unde sunt companiile. Joom face dropshipping si vinde de la mai mult producatori. Pot fi din diferite orase, si depinde cu ce trimit la ei acolo, pana sa ajunga pe vapor. Ca pot folosi o companie de delivery cu sediul in x oras, sau alta cu sediu central in y oras. Si de acolo sa plece spre vapor.

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Capitala Chinei nu este orasul Shanghai. Oricare ar fi sensul in care folosesticuvanrul ''capitala''.

| Iote a răspuns:

Ce optimist naiv esti!
Dar cele facute pe vapor, unde merg, in ce aplicatii?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum? Nu mai e Beijing capitala? Doamne, ce le mai schimba astia!

| andreeea72 a răspuns (pentru Iote):

Nu stii, nu raspunde?

| Iote a răspuns (pentru andreeea72):

Hahahaaa, cand tu faci confuzii asa de grave, iti permiti sa critici.