| Iuliaiulia1993 a întrebat:

Hei... deci am o pereche de apreschiuri pe care le am purtat și mi s-a rupt soseta dinăuntru ei... aveți idee unde pot găsi separat șosetele sau dacă au vreo alta denumire sa le pot găsi online?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Când s-a rupt așa ceva, e semnalul că trebuie să-ți iei alte "apare..." sau cu le zici tu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Apreschiuri, da le stiu sunt de pe vremea lui Ceausescu, erau bune dar pe polei alunecau ca naiba, ca talpa era din plastic plus intra apă in ele prin materialul ăla de fîș, ce vremuri, eu cred ca gasesti apreschiuri pe olx daca cauti nu stiu daca șoseta aia din interior o gasesti separat, parca esa burete imbracat in material asa tin minte. Din ce an le ai?