| Rooly a întrebat:

Hei. Imi caut de ceva timp o husa pentru Lenovo A536 si nu gasesc. Imi poate spune cineva de vreun magazin online unde sunt huse pentru acest tip? Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Husa se cumpara in functie de marimea tabletei.nu trebuie neaparat pentru Lenovo. daca nu ai gasit pentru ea, se potriveste orice husa. marimea in inci.

| Dzeko7 a răspuns:

Nu cred că vei găsi. Incearca pe okazii.

| Treistariustar a răspuns:

Doar pe asta o poti gasi http://bit.ly/1tNQSNx sau sa pui alta de la alt telefon dar totusi nu o sa se potriveasca la fix cu difuzoarele. Iar sa comanzi din China e riscant eu am comandat de pe Aliexpress si mi-au venit toate produsele mai putin 1 din ele care nu a mai venit iar bani nu i-am mai primit inapoi.