| Miriammmmm a întrebat:

Cum iti dai seama daca ti se potriveste o husa de telefon fara sa o vezi? Adica, am dimensiunile dar pentru modelul de telefon nu gasesc, asa ca iau de la alt model. Cum caut huse din silicon/TPU dupa dimensiuni? *tin sa precizez ca vreau online*

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Compari dimensiunile telefonului cu dimensiunile husei/carcasei, ce-i asa de greu?

| nrc1122 a răspuns:

Verifici dimensiunile telefoanelor pe unele din site-uri cu telefoane (eu mai demult ma uitam pe gsmarena) si uite si aici accesorii pentru telefoane http://www.fangsm.ro/accesorii