| concav a întrebat:

Hei salut,este posibil sa faci cumparaturi online fara card, adica doar cu cont paypal si atit?

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Depinde de site. Exista si magazine on line romanesti care accepta inclusiv plata ramburs (la primirea pachetului/produsului).

suntserios
| suntserios a răspuns:

In general daca ai paypal ai si card, pentru ca nu iti faci paypal fara un cont in banca, si de obicei nu iti faci cont in banca fara card.

oricum, da poti face cumparaturi online cu paypal, cu transfer bancar, cu ordin de plata, cu plata ramburs