| VladuCristianCo a întrebat:

Daca fac cont paypal si nu activez cardul pot face cumpărături online? Sau trebuie neaparat un card atasat...

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu merge cu nimic decat cu cardul. In alte tari merge si cu contul (SUA). La noi nu. Si cardurile, nu toate sunt acceptate.
https://www.clubptc.net/......nia.72909/

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu poti face cumparaturi fara un card bancar verificat de Paypal.
Ei iti verfiica datele personale sa fie aceleasi cu cele ale contului bancar, apoi iti retrag din contul bancar $2, prin intremediul cardului atasat sau al contului bancar, apoi ti-i trimit inapoi in cont, cu un cod pin format din 4 cifre, fara de care verificarea nu poate fii completa si validata de ei, pentru ca tu il primesti in extrasul de cont al bancii tale, odata cu retragerea lor si te intorci in Paypal sa-l pui acolo unde iti cer ei.
Dupa ce este verificarea gata, abia atunci iti spun ei ca poti folosii contul de paypal.

| Violleta2022 a răspuns:

Oricum, esti mult porea mica sa iti poti face cont pe paypal. Pana la 18 ani, nu ai voie!

Răspuns utilizator avertizat
| missfatadelatara a răspuns:

Pai cum vrei sa plătești?

(Super ofertă! Cumperi 10 produse, le primești Free!)hee hee

| VladuCristianCo explică (pentru missfatadelatara):

Daca bag bani in paypal cu un site...

| VladuCristianCo explică:

Daca bag bani in paypal cu un site opskins...