| Ruxandra100 a întrebat:

Ce părere aveţi despre produsele resigilate de la eMag? A comandat cineva un telefon sau alt produs resigilat?

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Sunt exact ca cele noi.
Produsele resigilate sunt acele produse pe care le-a comandat cineva, a deschis cutia, dar nu i-a plăcut şi le-a returnat.
Nu au nici o defecţiune, poţi cumpăra cu încredere.

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Înainte scria la fiecare ce "problemă" are - în general, sunt produse refuzate de la comandă...

EXEMPLU :

"RESIGILAT: Ambalaj original deschis, prezinta zgarieturi fine pe suprafetele lucioase. Produsul beneficiaza de garantie 24 luni. Nu beneficiaza de eventualele promotii care insotesc produsele noi. " - SURSA :
http://www.emag.ro/......DJB7RBBBM/

Produsele respective au reducere de preţ - la exemplul anterior, reducerea este de la 348, 99 Lei la 309, 99 Lei :)

Din PĂCATE; acum s-au ŞMECHERIT şi NU mai precizează motivul resigilării :(
Deci, îţi recomand să mergi într-un Showroom pentru a vedea EXACT ce "probleme" are!

Toate cele bune.

| OldSoul a răspuns:

Da, am comandat eu acum ceva timp un telefon, nu am avut mai nici o problema cu el, sunt ca si cele noi doar ca in unele cazuri au zgarieturi superficiale, care oricum sunt inevitabile.

| MskDesign a răspuns:

Poti lua cu incredere.

| Addaa1998 a răspuns:

Nu am patit asa ceva pana acum.
eMag e de incredere happy

| Mykymu a răspuns:

Sunt bune!

| LazyMotan a răspuns:

Da

| alexandralenuta2001 a răspuns:

Da am comandat o husa pentru telefon dar nu sunt asa sigure aceste site-uri

| puppydog99 a răspuns:

Eu mi-am luat un telefon... avea cateva mici probleme tehnice.