| Anuta07 a întrebat:

Am facut o comanda de un cercel de pe un site..astazi m-au sunat si m-au intrebat daca adresa este cea din buletin..eu am zis ca da.dar am doar 13 ani si nu am buletin. Mama a a fost de acord cu comanda.Problema este ca am facut-o pe numele meu. Credeti ca are ceva daca merg cu buletinul mamei la posta si ii zic ca e facuta pe numele meu?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca este problema, tu nu esti mama ta, asa ca n-ai cum merge cu actul ei de identitate. Trebuia sa vorbesti cu mama ta si sa faci comanda pe numele ei si o putea lua ea. Acum nu o poate lua nici ea, daca nu aveti acelasi prenume.