| patricia013 a întrebat:

Am comandat recent ceva din strainatate si am pus un numele meu cand eu nu am buletin pot lua buletinul mamei mele sau al tatalui sau sa imi au si pasaportul? sau pot comanda coletul de la posta sa vina acasa?

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Formuleaza si tu mai clar intrebarea, asa de grea e limba romana? Daca nu ai buletin nu poti ridica coletul, iar cei de la Posta nu ti-l aduc acasa.

| patricia013 explică (pentru Dismally):

Si daca vin cu un parinte pot?

| Dismally a răspuns (pentru patricia013):

Daca este pe numele tau nu stiu, in mod normal nu se poate, dar daca vorbesti cu cei de la Posta, le explici situatia poate vor intelege.