| bianca3 a întrebat:

Am o intrebare.Ce magazine,supermarketuri sau mall-uri sunt in Romania? Urmaresc videoclipuri DIY pe YouTube,si sunt pistoale cu lipici fierbinte,panglici,perle,lanturi,cutii pentru pastrarea lucrurilor,lumanari parfumate,de toate! Si stiu ca la ei sunt magazine gen Target(cred ca asa se scrie),Walmart, si altele de unde iau toate aceste lucruri.Si vreau sa aflu si eu unde pot gasi obiecte dinacesteabig grin
Dau

Răspuns Câştigător
| zumii a răspuns:

Hey... eu imi cumpar mereu bijuterii din C&A sau din Zara... eu stau in Bucuresti.Lumanari parfumate sau cutii pentru pastrarea lucrurilor poti gasi in Iris Titan pe strada 1 Decembrie 1918..acolo mai sunt si panglici etc. ce mai vrei tu FUNDA?

| bianca3 explică (pentru zumii):

MercihappyMai astept si alte raspunsurismug

2 răspunsuri:
| Andradididudu a răspuns:

Mall-uri: Liberty Center, San Plata etc.
magazine: Bershka, C&A, H&M, Leonardo, Deichman, Zarra, Hervis Sport, Adiddas etc.
supermarketu-ri: Billa, Penny etc.