| andreeateodora a întrebat:

am o problema..., am un spectacol " flashmode " si trebuie sa ne imbracam de strada pentru ca dansu e din categoria " streetdance, breackdance" ceva idei de cum as putea sa ma imbrac? da nu simplu ceva mai. na mersi happy

3 răspunsuri:
| DoarOumbra a răspuns:

Aici trebuie sa te imbraci in ceva lejer dara in acelasi timp si super.Niste jeansi albastri,cu un hanorac dintrala fara fiermoar si cu gluga, o sapca pusa cu cotorul peste un ochi(ca si repari)laughing scuze pentru ca am scris gresit iar in picioare niste skeiti laughing cu sireturile nelegate, iar parul nu stiu... putin ciufulit

| Elins a răspuns:

Păi e simplu. Teneşi, o bluză largă de culori căt mai ciudate şi o pereche de pantaloni stramţi.E uşor.