| SerbanRosca a întrebat:

Am un produs de 3 luni, cu garantie de 2 ani de la Media Galaxy si as vrea sa il schimb cu alt mouse, dar nu acelasi tip, de exemplu am un Logitech g403 si vreau sa il schimb cu un g305(cel pe care il am este in aceeasi stare ca atunci cand l-am primit), este posibil? Intreb asta pentru ca din cate am inteles nu poti schimba/returna/banii inapoi la un produs de la ei decat in 14/15 zile, dar nu sunt sigur.

2 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Nu, nu se poate.
Daca chiar vrei sa il schimbi. pune-l de vanzare pe olx si aia e. Iesi putin pe minus, ca nu poti sa il pui la vanzare cu pretul cu care l-ai cumparat, acum l-am gasit la 193 RON deci daca l-ai luat cu atat il vinzi cu 160-150 RON.
Dar nu stiu de ce l-ai schimba este un mouse foarte bun.

| Jannah a răspuns:

Prietene, Media Galaxy nu este OLX. Nu, nu poti.