| Unicubeii a întrebat:

Am trei intrebari legate de cadourile de Craciun!
1)Ce sa ii cumpar tatei? Vreau ceva special si nu mai scump de 30 lei happy
2)Ce sa ii cumpar mamei? Vreau la ea ceva mai sofisticat, dar nu mai mult de 40 lei happy
3)Vreau sa imi cumpar si eu niste chestii, astept tot anul sa imi iau banii din colind si sa imi comand multe chestii pe care mi le doream de pe internet, cum sa fac sa se incadreze cu cele doua cadouri in 300 lei?

5 răspunsuri:
| Trandafirii a răspuns:

Buna, ar fi bine sa strangi din timp banii. 1) tatalui tau cumparai ceva folositir cum ar fi o cafea, o ciocolata, un spray, un parfun, sau ii dai banii lui sa isi ia ceva, 2) mamei tale un parfum, o floare, o trusa de machiaj, o geanta noua 3) pentru tine poti lua ce ai vrut de pe internet si exista si cu transport gratuit, sau la carrefour are mult! bafta!

| Unicubeii explică (pentru Trandafirii):

Merci mult mult de tot! Te pup happy

| Trandafirii a răspuns (pentru Unicubeii):

Nu ai pentru ce!

| IonutzFW a răspuns:

Eu ii iau unchiului pixul asta, ca nu am mai vazut asa http://www.fungift.ro/......52-p.html, mamei cercei swarovski http://www.fungift.ro/......339-p.html si la total am livrarea gratuita;)

| ioana530 a răspuns:

Salutare,

gasesti cadouri de craciun aici... http://www.top-cadouri.ro/magazin-online-cadouri/cadouri-de-craciun

stocuri reale. livrari rapide. preturi super ok. echipa profesionista;)

in ceea ce priveste preturile pe langa filtrul aferent ai si un configurator de cautare, excelent!