| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Am vazut pe site-ul magazinului Bershka o palarie feodra neagra, imi place foarte mult, cautam de ceva timp una de genul, si as vrea sa o cumpar din magazin. Dar problema e ca palaria e la categoria de barbati T.T Are ceva? Adica, mi se pare neutral-gender. Asta inseamna ca nu au marimi mai mici sau ceva?;-; S-ar uita lumea ciudat la mine daca cumpar ceva din categoria aia?;-;

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai capul foarte mic e posibil sa nu iti vina dar nu ai de unde sa stii pana nu probezi. Si nu mi se pare nimic gresit sa iti iei haine/accesorii de la barbati.

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Daca tie iti place, cumpar-o. Mergi in magazin, o problezi si vezi cum iti sta.

| DumitruS a răspuns:

Nu. S-ar uita ciudat la tine daca ai fi barbat, ai cumpara de la femei si ai si purta. Desi pe unii ii banuiesc ca fac asta.