| GuardianAngel_1273 a întrebat:

Hei TPU... curand e ziua mamei mele si nu stiu ce sa-i cumpar...va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| smaranditza a răspuns:

O carte; un CD cu ceva muzica ce stii sigur ca i place; bilete la un spectacol care i-ar face placere; o cina la restaurant cu voi, toata familia sau numai cu sotul ei(!); un set de creme cosmetice; daca te pricepi, realizeaza tu ceva...eu i facema mamei mele un tort si tare se mai bucura! sigur,masa aranjata superfestiv, meniu la fel de festiv...
totul pe langa un buchet frumos din florile ei preferate(nu trebuie sa fie mare, doar frumos)
la multi ani mamei tale si sa va fie sanatoasa si cu bucurii in viata

4 răspunsuri:
| claudiu1234512345 a răspuns:

Un buchet mare de flori cu mesajul,, Nu te voi uita niciodata"

| Yasmi a răspuns:

Stiu ca se spune ca gestul conteaza si altele dar crede-ma mamele merita mai mult decat un buchet de flori ( nu ca nu ar fi frumos ).
Eu de exemplu ii platesc mamei o programare la un spa, masaj, tratament facial una din ele ce stii tu ca ar multumi-o. Crede-ma macar o data pe an se merita sa fie intr-adevar rasfatata!

| PatriiPufarina a răspuns:

Depinde de bugetul pe care il ai la dispozitie. Daca ai un buget cat de cat considerabil ii poti cumpara un lantisor sau bratara de aur sau argnint, iar daca bugetul este limitat ii poti darui un buchet de flori cu o felicitare creata de tine ceea ce te-as si sfatui pentru ca va aprecia mai mult gestul.happy Mult succes!

| Anda_5013 a răspuns:

Un zambet si un calduros LA MULTI ANI,alaturi de un mic dejun servit la pat, o zi petrecuta cu ea, departe de stresul vietii de zi cu zibig grin sincer mama mea ar fi incantata de astahappyaa.si la multi ani!:X