| Diana444 a întrebat:

Este ziua mamei mele in curand si nu stiu ce o sa-i fac cadou, va rog ajutati-ma?

Răspuns Câştigător
| RoxyzRoxanaoxi a răspuns:

Pai daca este o mama caruia ii place sa arate bine, trebuie sa-i cumperi o crema, un parfum, o pereche de pantofi, o bluza, ceva care tine de aspectul fizic; dar daca este o mama sensibila caruia ii place orice vine din partea ficei ei, ar trebui sa-i cumperi trandafiri, sau sa-i iei o jucarie de plus cu un imprimeu ca '' te iubesc'' sau '' la multi ani mami '', sau sa te duci la un Fujifilm, stii ca acolo pun pe anumite lucruri ca o perna, o cana, un puzzle sau un ceas, o poza, poate fii o poza cu tine si ea sau cu toata familia ta. sper ca te pot asjuta. crezi ca merit funda?

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Flori, ciocolata fina, vin, portofel, margele, alte bijtuterii, creme de fata si corp, caseta de bijuterii, set de cafea sau ceai, plante in ghiveci, carti

| StefaniaArdelean a răspuns:

Flori,o felicitare, un animal de plus.